close
تبلیغات در اینترنت
تیم های تازه وارد جواب سوالات خود را بگیرید
  تیم های تازه وارد جواب سوالات خود را بگیرید   سوالات متداول در My Fc تیم من درست شد، حالا چطوری بازی کنم؟ برای بازی کردن شما آرایش تیم خود را انتخاب می کنید و کامپیوتر، تیم شما را در مقابل حریف بازی می دهد و نتیجه را اعلام می کند. من خودم در حین بازی کاری نمی کنم؟ نه. شما مربی تیم هستید که باید بهترین تیم خود را برای بازی بعدی، قبل از شروع بازی آماده کنید. بازی های من چه زمانی انجام می شود؟ تیم شما هر روز یک بازی مهم لیگ دارد که معمولا در پایان روز انجام می شود. (از ساعت 12 شب تا 6 صبح).…
به سایت ما خوش آمدید


امید وارم لحظات خوشی را در این سایت سپری کنید

این سایت برای مربیان مای اف سی تشکیل شده ودر آن مطالب در باره خود مای اف سی نوشته شدهتیم های تازه وارد جواب سوالات خود را بگیرید
نویسنده : ٍ

 

تیم های تازه وارد جواب سوالات خود را بگیرید

 

سوالات متداول در My Fc

تیم من درست شد، حالا چطوری بازی کنم؟
برای بازی کردن شما آرایش تیم خود را انتخاب می کنید و کامپیوتر، تیم شما را در مقابل حریف بازی می دهد و نتیجه را اعلام می کند.

من خودم در حین بازی کاری نمی کنم؟
نه. شما مربی تیم هستید که باید بهترین تیم خود را برای بازی بعدی، قبل از شروع بازی آماده کنید.

بازی های من چه زمانی انجام می شود؟
تیم شما هر روز یک بازی مهم لیگ دارد که معمولا در پایان روز انجام می شود. (از ساعت 12 شب تا 6 صبح). خود شما نیز می توانید تا 4 بازی دوستانه در طول روز انجام دهید.

بازی لیگ چیست؟
وقتی عضو MyFC می شوید، تیم شما بطور اتوماتیک در یکی از لیگ های سیستم قرار می گیرد. هر لیگ دارای هشت تیم است و تیم شما در طول هفته (که معادل یک فصل می باشد) روزی یک بازی با تیم های دیگر لیگ دارد. در انتهای فصل (روز جمعه ی هر هفته) تیم قهرمان به یکی از لیگ های بالاتر صعود می کند و دو تیم آخر به لیگ های پایینی سقوط می کنند. برای اطلاعات بشتر به صفحه قوانین بازی رجوع کنید.

پس لیگ من کو؟
بازی های هر فصل لیگ، روز شنبه شروع می شود و روز جمعه آن هفته خاتمه می یابد. اگر شما در وسط هفته عضو سایت MyFC شوید تا شنبه بعدی (و شروع لیگ) فقط می توانید بازی های دوستانه داشته باشید. لیگ های جدید قبل از ساعت 12 ظهر روز جمعه تشكیل می شوند پس برای حضور در لیگ چنانچه بعد از ساعت 12 ظهر روز جمعه به سیستم وارد شده اید، باید تا جمعه ی هفته ی آتی صبر كنید و به بازی دوستانه و آماده سازی تیم بپردازید.

بازی های لیگ چه زمانی اعلام می شود؟
بازی های فصل بعدی لیگ هر جمعه قبل از ساعت 12 ظهر اعلام می شود و شما می توانید برای بازی اول لیگ که شنبه انجام می شود آماده شوید.

بازی دوستانه چیست ؟
به علاوه بازی لیگ، شما می توانید تا چهار بازی دوستانه در روز داشته باشید. برای ترتیب دادن یک بازی دوستانه شما اول تیم دلخواه خود را به بازی دوستانه دعوت می کنید و بعد از تایید پیشنهاد از طرف تیم رقیب، MyFC یک زمان خاص در فردای روز تایید دعوت برای بازی کردن دو تیم در نظر می گیرد و این زمان را به اطلاع طرفین می رساند.

آیا من می توانم زمان بازی ها را خودم تعیین کنم؟
نه. همیشه سیستم زمان بازی ها را برای شما تعیین می کند.

بازی لیگ مهمتر است یا بازی دوستانه؟
بازی های لیگ مهمتر از بازی های دوستانه هستند، پس باید برای آنها برنامه ریزی دقیق کنید. بازی های دوستانه برای درآمد زایی (اگر بازی در خانه شما اجرا شود) و برای تمرین و تست کردن آرایش های مختلف، بسیار مناسب اند.

من بازی قبلی خودم را بردم ولی فقط یك امتیاز به امتیازاتم اضافه شد! چطور ممكن است؟
بازی قبلی شما یك بازی دوستانه بوده! در كلوب فوتبال من، برد در بازی های دوستانه یك امتیاز به امتیازهای شما اضافه می كند. البته این امكان وجود دارد كه در بازی با تیم های قوی و یا در بازی هایی كه با اختلاف گل زیاد می برید، بر اساس فرمول های فیفا، امتیاز بیشتری نیز بگیرید.

من در لیگ دسته ی هشت هستم ولی چند تا لیگ دسته ی هشت دیگر هم در سیستم دیده ام! چطور ممكن است؟
كلوب فوتبال من به صورت هرمی لیگ ها را دسته بندی می كند. یعنی بالاترین لیگ كه لیگ دسته ی اول است فقط یك گروه هشت تیمی دارد. لیگ دسته دو، دو گروه. لیگ دسته ی سه چهار گروه. لیگ دسته چهار هشت گروه و... دارد. پس وقتی شما در لیگ دسته ی هشت حضور دارید، 128 گروه هشت تیمی دیگر نیز در سطح شما وجود دارند!

هدف من در MyFC چیست؟
خیلی ساده، تیم خود را قوی کنید و خود را به لیگ های بالا برسانید.

چطوری تیم خودم را قوی کنم؟
این یک کار دراز مدت است. در طول بازی های لیگ، بازیکنان تیم شما به تدریج قوی تر می شوند. این باعث قوی تر شدن تیم شما می شود. در هر بازی خانگی شما از استادیوم تیم خود درآمدی کسب می کنید و در آخر فصل نیز - بر اساس رتبه شما در لیگ - از اسپانسرهای خود پول دریافت می کنید. شما با این درآمدها برای تیم خود بدنساز، دکتر، بازیکن قوی و حتی استادیوم های بزرگتری می خرید. همه اینها باعث قدرتمندتر شدن تیم شما می شود. ولی این را هم در نظر داشته باشید که بازیکن ها و استادیوم بزرگ خرج هم دارند. شما در آخر هر فصل بر اساس قدرت بازیکنان خود به آنها پول می دهید (مثلا یک بازیکن با قدرت 400 باید 400 سکه در فصل از باشگاه شما پول یگیرد) و استادیوم های شما زمانی پر می شود که تعداد بردهای شما باعث تشویق هواداران شما برای دیدن تیم شود. استادیوم های خالی خرجی بالا و درآمدی کم دارد.

چگونه بازیكنانم را قوی كنم؟
بازیكنان شما به تدریج در كورس بازی ها تجربه كسب كرده و قوی می شوند. سرعت قوی شدن بازیكنان به نحوه ی بازی تیم یعنی نتایج موفق تیم و همچنین مجموع استعدادهای بازیكنان حاضر در زمین بستگی دارد. یعنی اگر بازی های خود را ببرید و استعداد بازیكنانتان هم بالا باشد، احتمال قوی تر شدن بازیكنان تیم بالا می رود. پس از هر بار قوی شدن، پیغامی در صفحه ی تیم من ظاهر شده و شما را از این اتفاق آگاه می كند.

كدام سیستم؟ كدام استراتژی؟
برای این كه ببینید كدام سیستم و كدام استراتژی را انتخاب كنید، بازی های دوستانه بهترین فرصت است. قدرت بازیكنان در هر خط یك عامل مهم تعیین سیستم است. یعنی مثلا اگر از بازیكنان خط دفاع قوی ای بهره می برید، سعی كنید سیستمی انتخاب كنید كه به دفاع اهمیت می دهد مثل 5-3-2. عامل دیگر انتخاب سیستم می تواند شرایط بازی بعدی شما باشد. مثلا اگر در مقابل یك تیم قوی تر از خود بازی دارید یا بازی سختی در زمین حریف پیش روی شماست، سیستم های دفاعی یا سیستم با میانه ی قوی و استفاده از استراتژی های ضد حمله ای می تواند مناسب باشد. به شرایط آب و هوایی هم دقت كنید. در آب و هوای بد مثل آب و هوایی بارانی یا برفی، استراتژی های مبتنی بر پاس بلند یا سانتر ارجحیت دارند. در ضمن بازیكنان با استقامت یا قدرت كنترل توپ بالا در این شرایط بسیار كارآمد تر هستند.

بازیكنان خط حمله ام خسته اند، می توانم از میانه هایم در خط حمله استفاده كنم؟
استفاده از هر بازیكن در پست غیر تخصصی آزاد است با این حال این بازیكن مسلما مثل یك بازیكن تخصصی بازی نخواهد كرد و از تمام قدرت خود در زمین نمی تواند استفاده كند.

در بخش مدیریت تیم قادر به تعویض بازیكن نیستم! چرا؟
احتمالا از مرورگرهای قدیمی ای مثل IE6 استفاده می كنید. برخی ویرایش های IE6 یا مرورگرهای پایین تر در نمایش بعضی صفحات سایت مشكل دارند.

بازیكن مصدومی دارم كه بعد از چند بازی هنوز خوب نشده! چه كار كنم؟
اصولا نباید اجازه دهید كه بازیكنانتان به حدی خسته شوند و آمادگی شان كم شود كه مصدوم شوند. هر بازیكنی كه آمادگی اش از 70% پایین بیاید، احتمال مصدومیت بالاتری دارد. مصدومیت ها گاهی تا یك یا دو هفته هم ادامه پیدا می كنند ولی اگر تیمی از دكتر مناسب بهره ببرد، مصدومانش به نسبت قدرت دكتر، زودتر بهبود می یابند.

چرا بازی من سر موقع انجام نمی شود؟ بازی با چند دقیقه تاخیر انجام شد!
این اتفاق كاملا عادی است. وقتی زمانی برای بازی اعلام می شود، در اصل زمان شروع بازی مشخص شده است. انجام بازی ممكن است چند دقیقه طول بكشد و شما پس از گذشت مدتی نتیجه ی بازی خود را ببینید. پس همیشه قبل از انجام بازی سیستم خود را چیده و منتظر نتیجه بمانید.

در نتیجه ی بازی تیم من برنده اعلام شده ولی در گزارش بازی گلزن های تیمم از گل های زده ی بازی كمتره! چرا؟
گزارش بازی لزوما كل بازی را پوشش نمی دهد. در اكثر موارد گزارشگر كل بازی را بررسی كرده و اعلام می كند ولی در بعضی بازی ها گزارش ها كامل نیست. نتیجه درست ثبت می شود ولی ممكن است اسم بعضی از گلزن ها نمایش داده نشود.

بدنساز خریده ام ولی قدرت بازیكنانم تغییری نكرده! چرا؟
بدنساز با افزایش قدرت بازیكنان در هر بازی احتمال برد شما را بیشتر می كند. پس از خرید بدنساز، قدرت بازیكنانتان به طور دائمی افزایش نمی یابد. یعنی شما با مراجعه به صفحه ی مدیریت تیم این تغییر را نمی بینید ولی بازیكنانتان در حین بازی در صورت وجود بدنساز، قوی تر از حد مورد انتظار ظاهر خواهند شد!

سرمایه ام به چه دردی می خورد؟
سرمایه ی یك تیم برای خرید داریی ها نظیر استادیوم بزرگ تر یا دكتر بهتر و نیز خرید بازیكن جدید استفاده می شود. همچنین در آغاز هر فصل شما باید به بازیكنان خود پول بپردازید. دستمزد هر بازیكن برای یك فصل بازی، برابر قدرتش است. یعنی اگر بازیكن شما قدرت 420 دارد، در آغاز فصل، 420 سكه از سرمایه ی شما به عنوان حقوق خود بر می دارد!

چطور درآمد كسب كنم؟
هر بازی در خانه ی خودتان، پولی را به حساب شما سرازیر می كند. این پول به میزان تماشاچی ای كه به استادیوم شما می آید وابسته است. اگر شما بازی های خود را موفق پشت سر گذاشته باشید و بردهای خوبی كسب كرده باشید، تماشاچیان بیشتری را به ورزشگاه می كشانید و پول بیشتری در می آورید. به طور كلی بازی های لیگ به دلیل حساسیت بالای خود تماشاچی بیشتری را به ورزشگاهتان می كشاند. در ضمن هر تیم بر اساس مكانی كه در جدول در پایان هر لیگ كسب می كند، پولی را از اسپانسر خود دریافت می كند. برای دریفات اطلاعات بیشتر از جزییات این مبلغ به صفحه ی دارایی ها مراجعه كنید. خرید و فروش بازیكن نیز روش دیگری در كسب درآمد است.

چرا با این كه در خانه بازی كردم درآمدی كسب نكردم؟
معمولا تیم های تازه وارد به دلیل عملكرد ضعیف یا گمنام بودن، تماشاچی كمی را به ورزشگاه خود می كشانند. از آنجایی كه هر ورزشگاه در هر بازی مخارجی نیز دارد، عملا در بعضی بازی ها پولی به حساب شما واریز نمی شود.

چرا سرمایه ام منفی است؟
بعضی تیم ها به دلیل عدم برنامه ریزی صحیح در سرمایه ی خود، در ابتدای هر فصل دچار كمبود سرمایه برای پرداخت دستمزد بازیكنانشان می شوند. MyFC.ir دستمزد بازیكنان را به طور قرضی به این مربی داده و در آینده از حساب تیم كسر خواهد كرد. در چنین شرایطی اگر تیم استادیوم بزرگ یا دكتر یا بدنساز داشته باشد به دلیل عدم امكان پرداخت دستمزد، از او گرفته می شود.

 

درباره : myfc , آموزش ,
بازدید : 1506
امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 57

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محمد صباغ نژاد در تاریخ 1390/6/30 و 16:58 دقیقه ارسال شده است

دستت درد نکنه
پاسخ : ممنون


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


قالب وبلاگ